Ośrodek Szkolenia Kierowców REKORD w Tarnowie. Marek Ordowski. Naszą dewizą jest doświadczenie, najwyższa jakość oraz wysoka kultura szkolenia.

tarnow.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców REKORD Marek Ordowski
 Ośrodek Szkolenia Kierowców REKORD Marek Ordowski
os. Zielone 18A/13
33-100 Tarnów
tel. kom. 692 13 00 99
Ośrodek Szkolenia Kierowców REKORD Marek Ordowski

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem kandydatów na kierowców kat. B. Naszą dewizą jest doświadczenie, najwyższa jakość oraz wysoka kultura szkolenia. Oferujemy przystępną i konkurencyjną cenę kursu, gwarantującą Ci rzetelne i bezpieczne odbycie szkolenia. Przeprowadzimy z Tobą egzaminy wewnętrzne na zasadach obowiązujących na egzaminie państwowym. Nauka jazdy w naszej firmie sprawi, że pewny swoich możliwości siądziesz za kierownicą pojazdu egzaminacyjnego i bez stresu zdasz egzamin.

Cały kursu na prawo jazdy kat. B to koszt 850 zł. Istnieje możliwość płatności w ratach w czasie trwania szkolenia. Kurs prawa jazdy to 30 godz. wykładów teoretycznych prowadzonych przy użyciu nowoczesnych technik multimedialnych z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania firmy Winfor (Vademecum Wykładowcy Professional 3.1). Wykłady z pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone są przez lekarza . Egzamin wewnętrzny kandydaci na kierowców zdają na specjalistycznej klawiaturze, identycznej z tą stosowaną na egzaminie państwowym.

Część praktyczna zawiera 30 godz. jazdy na samochodzie Renault Clio III 1.2 16V. Każdy uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne gratis, które obejmują:
  • Niezbędnik Kierowcy (znaki drogowe, przepisy w pigułce, zestawy testów oraz płytę CD do samodzielnej nauki),
  • Podręcznik Kursanta Kategoria B (zbiór 10 lekcji prezentowanych podczas wykładów teoretycznych),
  • dostęp do internetowego kursu na prawo jazdy.


Koszt godziny dodatkowej (uzupełniającej bądź doszkalającej) wynosi 35 zł. Zaświadczenie o dodatkowym przeszkoleniu po trzecim niezdanym egzaminie praktycznym to koszt 175 zł i tu obowiązkowo należy wyjeździć 5 godzin. Koszt 10 godzin zajęć teoretycznych po trzecim niezdanym egzaminie teoretycznym to koszt 100 zł. Gwarantujemy, że godzina jazdy to pełne 60 minut a godzina teorii = 45 minut i ani minuty mniej.

Nasza szkoła jazdy jest otwarta na propozycje płynące od klienta co do przebiegu i zakresu szkolenia w szczególności jeśli chodzi o godziny jazd dodatkowych.

Istnieje możliwość wynajmu egzaminacyjnego placu manewrowego MORD Tarnów i przećwiczenia zadań egzaminacyjnych w cenie 48 zł za godzinę jazdy.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców KURSANT   Ośrodek Szkolenia Kierowców SPOKO >>
 
Nauka Jazdy REKORD Tarnów. Oferujemy przystępną i konkurencyjną cenę kursu, gwarantującą Ci rzetelne i bezpieczne odbycie szkolenia.
© Copyrighttarnow.nauka-prawo-jazdy.pl